RockHouse VIDEO SHOW:

Як це було: Останнє в історії «РЕШЕТО» - концерт пам'яті Володимира Бакуна, 2014.08.21

Як це було: Останнє в історії «РЕШЕТО» - концерт пам'яті Володимира Бакуна, 2014.08.21

21 серпня 2014 року. В цей теплий літній вечір в затишному місці, в клубі Big Fish нас всіх разом зібрав Володимир Бакун. 40 днів минуло з того моменту, як він вирішив жити і працювати в рок-н-ролі на небесах...

Вдень прибув загін телевізійників в повному технічному озброєнні, для того, щоб зняти це дійство. Відзнятий матеріал професіонали змонтують і буде фільм. Сподіваюся, нам не довго доведеться чекати, коли всі побачать якісне відео концерту.
Вечір. Організатори витримавши паузу в 20 хвилин дали команду стартувати. Тільки но була тиша, і ось вже зі сцени залунала хороша музика, а разом з нею і позитив. Ну, а далі складно що-небудь описати словами. Далі в пам'яті спливають тільки емоції. Краса і мелодійність присутні абсолютно у всіх піснях, десь більшою, десь меншою мірою. Музиканти та слухачі викладалися на повну котушку. Було весело, відривно і приємно. Взагалі усі, хто взяв участь у концертній програмі, були на висоті, заряд позитиву отриманий, всі молодці.

Цього вечора всі відчували себе однією великою родиною. Безцінне і прекрасне почуття... І наш Вова Бакун це побачив, почув і відчув.

Чудова була тусовка, велика кількість знайомих людей, хороші виконавці, яким не потрібно було завойовувати довіру публіки, і звичайно ж класна музика. Яскравий вечір.

Концерт вразив своєю насиченістю, підготовкою і вдалим виконанням,- високий рівень. Все професійно, при цьому, душевно і емоційно.

Концертну програму вів Толя Вексклярський. Він дарував гарний настрій і заряд бадьорості.

Свої музичні таланти продемонстрували:

  • Колезький Асесор
  • Vexlarsky
  • Пірата Бенд
  • Ярослав Міклухо
  • Labirint 02
  • Zen Hit
  • Гурт Йо-Гурт

Руслан Мелещенко, rockhouse.com.ua

 

 

comments powered by Disqus